Tava izvēle...

Mazuļiem

Kokosriekstu eļļa ir ideāla zīdaiņu aprūpei un bērna ādas kopšanai.

Svaigi spiestā kokosriekstu eļļa ir 100% dabisks produkts ar ļoti vieglu aromātu. Kokosriekstu eļļa nav alerģiska. Kokosriekstu eļļa ir vislabākais dabiskais ādas mitrinātājs. Šī eļļa atšķiras no citām augu eļļām ar augstu bioloģisku aktivitāti, līdz ar to tā ļoti labi un ātri uzsūcas ādā, padarot to par neparasti mīkstu, tā mitrina, aizsargā un izlīdzina ādu. Kokosriekstu eļļas konsistence ir ļoti viegla, tāpēc ātri iesūcas ādā.

Kokosriekstu eļļa ideāli piemērota kā veselas ādas ikdienas aprūpei tā arī jūtīgai, sakairinātai un sausai ādai. Neticami, taču pat ļoti maiga un jūtīga āda atsaucas uz šo eļļu tikai ar patīkamām izjūtām. Tai piemīt antibakteriālas un pretiekaisumu īpašības, tā mazina apsārtumus un pat dziedē.

Mēs visas, kas kaut reizi savā dzīvē esam saskārušās ar tikko dzimuša mazuļa ādiņu, zinām, cik tā ir maiga, jutīga un daudzkārt arī pirmās nedēļas - sausa. Tik pat labi zinām, cik neadekvāti dārgi ir visi zīdaiņiem paredzētie krēmi un citi līdzekļi. To visu var aizvietot ar vienu - kokosriekstu eļļu. To jāpievieno vannošanās ūdenim, ja ādiņa tomēr ir sausa, tad var ieziest zīdainīti ar eļļu. Ādiņa bērnam būs samtaini mīksta, turklāt tas veicinās arī bērna matu augšanu. Noteikti izmantojiet kokosriekstu eļļu masāžām!

Topošajām māmiņām


Kokosriekstu eļļu plaši izmanto kosmētikā, jo tai piemīt lieliskas ādu mitrinošas un mīkstinošas īpašības. Šī eļļa labi attīra, mīkstina, mitrina, izlīdzina ādu un saudzē to no saules stariem. Bez tam, kosmētika, kas ir pagatavota uz kokoseļļas bāzes, vienādi ir efektīva visiem ādas tipiem.

Kokosriekstu eļļa ir vislabākais dabiskais ādas mitrinātājs. Šī eļļa atšķiras no citām augu eļļām ar augstu bioloģisko aktivitāti, eļļas konsistence ir ļoti viegla, līdz ar to tā ļoti labi un ātri uzsūcas ādā, neaizsprostojot poras, padara ādu neparasti zīdaini mīkstu.Tā perfekti mitrina, aizsargā un izlīdzina ādu.Kokosriekstu eļļa ideāli piemērota kā veselas ādas ikdienas aprūpei, tā arī jūtīgai, sakairinātai un sausai ādai. Kokosriekstu eļļa padara ādu gludāku, attīrot to no atmirušām šūnām.

Kokosriekstu eļļa maigi kopj arī papēžus, pasargā tos no sacietējumiem un plaisām. 

  • Kokosriekstu eļļa pilnībā absorbējas ādā, pateicoties savam molekulārajam sastāvam, neizraisa alerģiju;
  • Reģenerē, mīkstina un mitrina ādu, nomierina, noņem kairinājumu un padara ādu elastīgu;
  • Palīdz saglabāt saistaudu elastību, kas palīdz ādai saglabāties tvirtai.
  • Novērš striju veidošanos grūtniecēm - ja ikdienā vismaz vienu reizi ādu maigi ieziedīsiet ar kokosriekstu eļļu, būsiet patiesi patīkami pārsteigtas, jo strijas augot puncim, neparādīsies!

Profesionāļiem

Palīdz aizsargāt ādu pret brīvo radikāļu nodarītajiem bojājumiem.

Kokosriekstu eļļa darbojas kā lielisks ādas mitrinātājs. Tas iesūcas ādas dziļākajos slāņos, stiprina un padara elastīgas ādas šūnas;

Palīdz saglabāt saistaudu elastību, kas palīdz ādai saglabāties tvirtai;

Kokosriekstu eļļa pilnībā absorbējās ādā, pateicoties savam molekulārajam sastāvam, neizraisa alerģiju;

Reģenerē, mīkstina un mitrina ādu, nomierina, noņem kairinājumu un padara ādu elastīgu;

Palīdz noņemt atmirušas ādas slāņus, padarot ādu gludāku;

Noņem kairinājumu un nomierina pēc pīlinga, depilācijas vai skūšanas, padarot ādu zīdainu;

Labākais līdzeklis pēc manikīra un pedikīra, 

Novērš brīvo radikāļu postošo iedarbību un rada aizsardzību pret tiem;

Piemērojot masāžai, eļļas patīkamais aromāts un viņas īpašības piešķir procedūrai eksotisku raksturu un nepārspējamo efektu.

Gardēžiem un ne tikai...


  • Kokosriekstu eļļu (kad tā ir cietā veidā, mēs saucam to par kokosriekstu sviestu, kad izkususi – par kokosriekstu eļļu) ir ilgi uzglabājama. Pateicoties augstajam piesātināto tauku daudzumam, tā saglabājas svaiga līdz pat diviem gadiem.
  • Kokosriekstu eļļa ir ievērības cienīga tādēļ, ka nevienai citai uzturā lietojamai eļļai nav tik dziedējošas īpašības, un šī iemesla dēļ to plaši izmanto tradicionālajā medicīnā Āzijā un Klusā okeāna reģionos. Šajās teritorijās kokosriekstu eļļu iedzīvotāji uzskata par zālēm pret jebkuru slimību. 
  • Tropiskajās zemēs, kokosriekstu eļļa ir galvenā kulinārijā izmantotā eļļa.
  • Kokosriekstu eļļa satur „labos taukus”, ko organisms efektīvi pārstrādā enerģijā, neveidojot tauku uzkrājumus.
  • Auksti spiestā kokosriekstu eļļa palīdz paātrināt vielmaiņu, tādējādi organisms daudz ātrāk sadedzina taukus.
  • Bet modernās medicīnas zinātnē tikai nesen tika atklāti apbrīnojamie kokosriekstu eļļas dziedēšanas noslēpumi.
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .